Poznaliśmy rozmiar mapy Forzy Horizon 5! Robi duże wrażenie!

adrianG

Poznaliśmy rozmiar mapy Forzy Horizon 5! Kolejne informacje docierają do graczy na temat najnowszej części Forzy Horizon. Tym razem dowiedzieliśmy się, że mapa w grze będzie wielka. Rozmiar mapy będzie znacznie większy niż tej, która jest w Forzie Horizon 4.

Poznaliśmy rozmiar mapy Forzy Horizon 5! Będzie znacznie większa niż w poprzednich częściach!

Ostatnio zapowiedziano wyczekiwaną od dawna najnowszą odsłonę Forzy Horizon, która tym razem zabierze graczy do Meksyku. Jak dobrze wiadomo seria Forza Horizon słynie z rozbudowanych map, które można przemierzać po przygotowanych drogach lub na przełaj. Właśnie pojawiła się informacja dotycząca rozmiaru mapy, która będzie dostępna w Forzie Horizon 5.

Mapa w grze będzie miała rozmiar 107,19 km2, co w porównaniu z mapą 71,46 km2 z Forzy Horizon 4 robi dużą różnicę. Trzeba pamiętać, że twórcy serii potrafią dobrze zagospodarować każdy obszar mapy, więc nie musimy się martwić o to, że może być nudno, bo z pewnością tak nie będzie. 

Na opublikowanej przez jednego z użytkowników Twittera grafice możemy przyjrzeć się jak mapa z Forzy Horizon 5 wypada względem wielkości do map z Forzy Horizon 3 i Forzy Horizon 4. Można zauważyć, że mapa Forzy Horizon 5 jest prawie 2 razy większa od tej z Forzy Horizon 3 oraz o ponad 1,5 raza większa od mapy z Forzy Horizon 4.

Aktualności

Zobacz wszystkie