Forza Horizon 5 z najwyższym punktem na mapie w historii serii! Twórcy zdradzają kolejny szczegół!

adrianG

Forza Horizon 5 z najwyższym punktem na mapie w historii serii! Twórcy podzielili się ciekawostką na temat zapowiedzianej niedawno kolejnej części gry Forza Horizon. Ciekawostka informuje graczy, że najwyższym punktem na mapie w grze będzie wulkan.

Forza Horizon 5 z najwyższym punktem na mapie w historii serii! Będzie to gratka dla fanów jazdy terenowej!

Zapowiedź Forzy Horizon 5 była jedną z najgłośniejszych zapowiedzi na ostatniej prezentacji zorganizowanej przez Microsoft. Do tej pory wiele mówi się na temat gry. Poznaliśmy już wiele szczegółów na temat najnowszej odsłony serii. Sami twórcy co chwilę dzielą się nowymi informacjami na temat gry. Tym razem postanowili opublikować ciekawą wzmiankę o najwyższym punkcie w grze, którym będzie wulkan. Co ciekawe, wulkan ten będzie również najwyższym punktem spośród wszystkich punktów z map, które dotychczas pojawiły się w całej serii gier Forza Horizon.

Twórcy podkreślili, że określona wysokość dotyczy wyłącznie obiektu na mapie, który został przez nich stworzony. Tworzone przez graczy trasy w trybie Super 7 nie będą uwzględniane. 

Przypomnijmy, że tryb Super 7 został dodany do Forzy Horizon 4 i umożliwia graczom tworzenie własnych tras, które często odbiegają konstrukcyjnie od tych stworzonych przez twórców gry. Jak wiadomo, wyobraźnia graczy jest ogromna, więc korzystając z dostępnych narzędzi w trybie Super 7 potrafią stworzyć niesamowity trasy.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie