Ogromna ilość graczy powróciła do Battlefield 4! Serwery gry są oblegane!

adrianG

Ogromna ilość graczy powróciła do Battlefield 4! Kto by się spodziewał, że kilkuletnia już część Battlefield ponownie będzie cieszyć się tak dużym zainteresowaniem wśród graczy. Na pewno duży wpływ na to miała zapowiedź Battlefield 2042. Na serwerach Battlefield 4 zaobserwować możemy obecnie wielu gracz. Chętnych osób na grę jest tak dużo, że powstają kolejki w oczekiwaniu na dołączenie do sesji.

Ogromna ilość graczy powróciła do Battlefield 4! Gra cieszy się obecnie sporym zainteresowaniem!

Jedną z większych gier zapowiedzianych w ostatnich tygodniach jest bez wątpienia Battlefield 2042. Gra zapowiada się ciekawie, a prezentowane z niej materiały robią bardzo dobre wrażenia. Nie dziwi więc fakt, że gracze z niecierpliwością wyczekują najnowszej odsłony serii Battlefield. Jednak na jej premierę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ponieważ została zaplanowana na 22 października 2021 roku.

Gracze chcąc poczuć namiastkę najnowszej części Battlefield i umilić sobie czas oczekiwania do premiery zaczęli wracać do Battlefield 4. Dzięki temu gra przeżywa teraz drugą młodość. Serwery Battlefield 4 pękają od natłoku graczy, więc wszyscy chcący dołączyć do sesji muszą najpierw poczekać na swoją kolej.

Jak możemy zaobserwować, chociaż tytuł ma już kilka lat, to nadal potrafi zaoferować świetną rozgrywkę. Wystarczy, że znajdą się chętni gracze do wspólnej rozgrywki, a takich obecnie nie brakuje.

Aktualności

Zobacz wszystkie