Beta FIFA 22 - pliki już na serwerach Sony, co jeszcze wiadomo?

bartekZ

Beta FIFA 22 już w drodze! Na serwerach Sony pojawiły się pliki do wstępnej wersji testowej popularnej gry. W sieci pojawiły się natomiast informacje o tym, ile materiału będą musieli pobrać gracze, aby przetestować to, co tym razem zaproponuje EA Sports. Niestey, jak na razie nie ma dobrych wieści dla posiadaczy konsol starszych generacji. Dlaczego? To wyjaśniamy w dalszej części tekstu!

Beta FIFA 22 - pliki już na serwerach Sony. Nie ma dobrych wieści dla posiadaczy starszych konsol

Dopiero co pisaliśmy o tym, że Konami wypuściło wersję testową swojej nowej gry piłkarskiej, a już nadciągają wieści na tematy FIFY 22! Jak widać konkurencja nie śpi. O ile projekt deweloperów odpowiadających za serię Pro Evolution Soccer wydaje się dość enigmatyczny, tak EA Sports zbytnio nie zaskakuje. Wiadomo bowiem od początku, że do czynienia będziemy mieć z wersją beta właściwej gry, czego nie można być w 100% pewnym, jeśli chodzi o Japończyków.

Wiadomo już także, jaki jest rozmiar plików niezbędnych do pobrania, aby ograć betę FIFY 22. To niespełna 40 GB. Wiele wskazuje też na to, że pełna prezentacja nadchodzącej gry odbędzie się na EA Play Live 2021.

Niestety, wielce prawdopodobne, że betę ogramy jedynie na konsolach nowej generacji. Jeśli tak się stanie, posiadacze PS4 będą musieli obejść się smakiem i poczekać do pełnej wersji gry, lub do ewentualnego dema.

Aktualności

Zobacz wszystkie