DOOM Eternal w next-genie wygląda świetnie [PORÓWNANIE]

bartekZ

DOOM Eternal w next-genie wygląda naprawdę obiecująco. W przedostatnim dniu czerwca gra otrzymała aktualizację, dzięki czemu można zobaczyć, jak wszystko wygląda na najwyższych obrotach podczas korzystania z konsol nowej generacji. Porównania względem starszych konsol już krążą w sieci. Gołym okiem widać różnicę, a gracze nie szczędzą słów pochwał dla studia. Poniżej zobaczycie wideo, na którym pokazano rzeczone porównanie. Co jeszcze zmieniło się w nowszym wydaniu DOOM Eternal?

DOOM Eternal w next-genie wygląda świetnie. Zobacz porównanie! [WIDEO]

Kolejna gra doczekała się edycji na next-genowe konsole. Tym razem mowa o DOOM Eternal. Produkcja - zdaniem graczy - wygląda świetnie. Dowody tej tezy mają pokazywać publikowane w sieci porównania. Takowe możecie zobaczyć w dalszej części tekstu, dzięki czemu sami ocenicie, czy naprawdę jest tak dobrze, jak się mówi. Zanim jednak to nastąpi, omówmy co jeszcze oferuje aktualizacja na konsole nowej generacji.

Jak dobrze wiadomo, DOOM Eternal ma już rok, a po tym czasie twórcy wypuścili bezpłatną aktualizację. Na najmocniejszym sprzęcie mamy do ogrania trzy tryby wizualne. Słabszy Xbox proponuje dwa tryby. Udoskonalony Eternal pozwala na grę w 120 klatkach na sekundę.

Warto też dodać, że dzięki aktualizacji zyskamy nowy tryb - tak zwany "ekspercki". Ponadto w grze znalazła się nowa arena w trybie Battlemode. To "Korozja".

Wideo z porównaniem, o którym wspomnieliśmy wcześniej, można zobaczyć tutaj:

Aktualności

Zobacz wszystkie