Co szykuje Sony? Enigmatyczna wiadomość na PlayStation Italy

bartekZ

Co szykuje Sony? Czy graczy w niedługim czasie czeka swego rodzaju niespodzianka? Wiele na to wskazuje, a wszystko za sprawą PlayStation Italia. Po tym, co opublikowano na włoskich kanałach społecznościowych marki, niemal nikt nie ma już wątpliwości - niebawem odbędzie się pokaz nowych gier zmierzających tylko na PS5 i PS4. Mało tego, w kuluarach podaje się nawet konkretne tytuły. O jakich produkcjach mowa?

Co szykuje Sony? Enigmatyczna wiadomość na PlayStation Italy! W czym rzecz?

Posiadacze PlayStation w napięciu czekają na to, co niebawem ogłosi Sony. A skąd pewność, że jakiekolwiek ogłoszenie będzie mieć miejsce? Wszystko za sprawą PS Italia. Na kanałach mediów społecznościowych włoskiego oddziału PlayStation pokazała się enigmatyczna wiadomość, która coś zwiastuje. Pytanie jednak brzmi - co takiego?

Wiele wskazuje na to, że z początkiem lipca będziemy świadkami kolejnego State of Play tudzież PlayStation Experience. Tam też zaprezentowane mają zostać nowe gry, przeznaczone właśnie na next-genowe PS5 oraz na jego starszego krewnego - PS4.

Portal PPE.pl dokładnie analizuje przesłanie z PlayStation Italia. Pojawiła się tam bowiem kwestia - "Mettiti comodo sta per iniziare" co tłumaczy się jako "Usiądź wygodnie, niebawem się zacznie". Dodatkowo na dole zaznaczono, aby gracze "byli czujni". Wspomniane PPE rozważa także, jakie gry może ujawnić pokaz. Mówi się choćby o takich tytułach, jak
Death Stranding Director's Cut czy znany i wyczekiwany Ghost of Tsushima Director's Cut.

Warto jednak ciągle pamiętać, że to jedynie przypuszczenia. Oficjalne informacje mogą jednak pojawić się nagle i nieoczekiwanie.

Aktualności

Zobacz wszystkie