Assassin's Creed Infinity zmieni przyszłość serii! Gra będzie usługą

adrianG

Assassin's Creed Infinity zmieni przyszłość serii! Plany są duże, ale na efekty trzeba będzie poczekać. Ubisoft rozpoczął już prace nad najnowszą grą z serii Assassin's Creed. Gra będzie jednak różnić się od wszystkich poprzednich, ponieważ będzie oferowana w formie usługi. Zapowiada się bardzo ciekawy projekt, a czy wypali to już zależy od Ubisoftu.

Assassin's Creed Infinity zmieni przyszłość serii! Ubisoft ma ogromne plany!

Po raz kolejny Jason Schreier sprawdził się jako dobry informator. Tym razem ogłosił jakie są plany Ubisoftu co do serii Assassin's Creed. Ubisoft zdążył już poinformować o swoich planach i wszystko pokryło się z tym o czym mówił Jason Schreier. Przyszłość Assassin's Creed zapowiada się naprawdę ciekawie. Zapowiedziano projekt Assassin's Creed Infinity, który ma być nastawiony na rozgrywkę online.

Nie będzie to jednak zwykły tryb multiplayer, twórcy planują coś na większą skalę. Mówi się o stworzeniu czegoś na wzór GTA Online lub Fortnite, czyli gry, która będzie cały czas rozwijana o kolejne zawartości.

Na grę trzeba będzie jednak poczekać, premiera ma odbyć się najwcześniej w 2024 roku. Trzeba pamiętać, że poprzednie odsłony Assassin's Creed pojawiały się prawie co rok. Widząc jednak ile czasu Ubisoft potrzebuje na stworzenie nowej odsłony serii możemy być prawie pewni, że będzie to ogromny projekt.

Aktualności

Zobacz wszystkie