Battlefield 2042 dostanie dobrze znaną graczom zawartość. O co chodzi?

bartekZ

Battlefied 2042 dostanie dobrze znaną graczom zawartość. O co chodzi? Jak się okazuje, twórcy na myśli mają mapy. Będą to klasyczne place boju, znane już z poprzednich części. W portalu gry-online.pl czytamy, że mają one wchodzić w skład specjalnego trybu. Co jeszcze wiadomo o najnowszych doniesieniach dotyczących BF 2042?

Battlefield 2042 dostanie dobrze znaną graczom zawartość. O co dokładnie chodzi?

Z dawna wyczekiwany Battlefield 2042 jest już coraz bliżej. Wraz ze zbliżającą się premierą gry, na światło dzienne wychodzą coraz to nowsze doniesienia dotyczące kultowej produkcji. Jedne z ostatnich takich wieści dotyczą dobrze znanej już graczom zawartości BF. Konkretniej rzecz ujmując, chodzi o mapy z poprzednich części strzelanki. Dostępne mają one być w sekretnym trybie gry, o którym jeszcze nie wiadomo zbyt wiele.

O wszystkim wspomniano na niedawnym EA PLAY Live 2021 Spotlight - The Future of FPS. Na temat nowego trybu nie wspomniano zbyt wiele, ale wiadomo, że właśnie dzięki mapom niejako przeniesie nas w przeszłość. Choć oficjalnych wieści jak dotąd jest jak na lekarstwo - z pomocą przychodzi dobrze znany i lubiany insider Tom Henderson. Jego zdaniem - a ma on zwykle bardzo dobre informacje - tryb ma nosić nazwę BattlefieldHub (choć ona może jeszcze ulec zmianie). Mapy jakie zaoferuje, to między innymi: Locker, Metro i Wake Island.

Premiera nowego BF już 22 października. Natomiast 22 lipca twórcy powinni zdradzić kolejne szczegóły dotyczące dobrze zapowiadającej się produkcji.

BattlefieldHub
Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/battlefield-2042-zaoferuje-klasyczne-mapy-z-poprzednich-odslon/z620121

Aktualności

Zobacz wszystkie