CD Projekt Red z nowym oddziałem w Kanadzie! Studio Digital Scapes oficjalnie przejęte!

adrianG

CD Projekt Red z nowym oddziałem w Kanadzie! Firma poinformowała, że udało się przejąć studio Digital Scapes. Skład studia pozostanie ten sam, ale zmianie uległa jego nazwa. Od teraz studio nosić będzie nazwę CD Projekt Red Vancouver i nadal będzie odpowiedzialne za aktualne i przyszłe projekty polskiej firmy. Obie firmy pracowały wspólnie już od jakiegoś czasu, więc dogadują się doskonale.

CD Projekt Red z nowym oddziałem w Kanadzie! Zapowiedziano CD Projekt Red Vancouver!

Kilka miesięcy temu CD Projekt Red poinformowało o planach związanych z przejęciem Kanadyjskiego studia Digital Scapes. Warto wspomnieć, że nasza rodzima firma współpracuje ze studiem już od 2018 roku. Można z tego wywnioskować, ze współpraca musiała być korzystna dla obu stron, dlatego podjęto decyzję o kupnie studia. Najpierw więc podpisano list intencyjny, a teraz już wiemy, że studio Digital Scapes zostało oficjalnie przejęte przez CD Projekt Red. 

Wraz z przejęciem studia zmieniona została jego nazwa na CD Projekt Red Vancouver. Studio nadal będzie odpowiedzialne za prowadzenie prac nad aktualnymi i przyszłymi projektami CD Projekt Red. Kanadyjski oddział jest teraz 1 z 4, które posiada firma oraz pierwszym, które położone jest poza granicami naszego kraju. Pozostałe zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

CD Projekt Red ma już duże plany związane z nowym studiem, a z czasem powinniśmy zobaczyć tego pierwsze efekty.

Aktualności

Zobacz wszystkie