Wersja Beta Gran Turismo 7 pojawi się już niedługo? Wiele na to wskazuje!

adrianG

Wersja Beta Gran Turismo 7 pojawi się już niedługo? Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Na oficjalnej stronie PlayStation pojawiła się podstrona dotycząca Beta testów najnowszej odsłony Gran Turismo. Można odebrać kod do testów, ale nie są one aktywne. Prawdopodobnie twórcy dopiero przygotowują się do udostępnienia wersji Beta.

Wersja Beta Gran Turismo 7 pojawi się już niedługo? Jest na to duża szansa!

Na temat najnowszej odsłony Gran Turismo w ostatnim czasie nie pojawiło się wiele informacji, jednak było kilka ważnych. Jedną z istotniejszych jaka się pojawiła była ta informująca o przełożonej premierze na przyszły rok. Twórcy jednak nadal pracują nad grą i prawdopodobnie za jakiś czas będą chcieli pochwalić się częścią jej zawartości.

Wiele wskazuje na to, że twórcy Gran Turismo 7 mogą niedługo udostępnić grę w wersji Beta. Na oficjalnej stronie PlayStation pojawiło się wydarzenie Gran Turismo Quest, w którym możemy otrzymać dostęp do testów Beta gry. Jednak podczas odbierania kodu do Bety, za każdym razem wyskakuje ten sam układ znaków 1234-5678-9102, którego nie można zrealizować.

Warto wspomnieć, że wydarzenie ma ustawioną datę zakończenie, która wskazuje na 31 lipca tego roku. Czy do tego czasu Beta testy jeszcze się odbędą? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne, testy Beta prędzej czy później się odbędą. 

 

Aktualności

Zobacz wszystkie