The Smurfs: Mission Vileaf na pierwszym zwiastunie! Poznaliśmy datę premiery!

adrianG

The Smurfs: Mission Vileaf na pierwszym zwiastunie! Nowa gra o Smerfach wreszcie została zaprezentowana. Gracze mogą zapoznać się z wyglądem rozgrywki, otoczeniem, postaciami i ich ruchami. Tytuł będzie przygodową grą akcji, a fabuła skupi się na nowej misji Smerfów. 

The Smurfs: Mission Vileaf na pierwszym zwiastunie! Premiera jeszcze tej jesieni!

Do tej pory wygląd The Smurfs: Mission Vileaf owiany był tajemnicą. Opublikowano pierwszy zwiastun z gry, który przedstawia fragmenty z rozgrywki. Najnowsza gra o Smerfach będzie przygodową grą akcji, w której gracze pokierują drużyną Smerfów składającej się z Osiłka, Smerfetki, Ważniaka oraz Łasucha. 

Smerfy po raz kolejny będą musiały pokrzyżować plany złego czarnoksiężnika. Gargamel stworzył trującą roślinę Vileaf, która stanowi zagrożenie dla Smerfów i całego lasu. Smerfy wyposażone będą w narzędzie nazwane Smerfizer, które zaoferuje kilka ciekawych opcji. Smerfizer pozwoli eliminować wrogów, leczyć rośliny oraz unosić się w powietrzu. Gra oprawiona będzie w przyjemną dla oka pełną kolorów grafikę 3D. 

The Smurfs: Mission Vileaf trafi na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już 26 października tego roku. Posiadacze konsol nowej generacji od Sony i Microsoftu będą musieli poczekać na grę trochę dłużej. Premiera na PlayStation 5 i Xbox Series X|S zaplanowana jest dopiero na 2022 rok.

Aktualności

Zobacz wszystkie