Standardowa edycja Ghost of Tsushima nie jest już dostępne w PS Store! Gra została zastąpiona przez nowe wydanie!

adrianG

Standardowa edycja Ghost of Tsushima nie jest już dostępne w PS Store! Niespodziewanie grę wycofano z oficjalnej dystrybucji cyfrowej na PlayStation. Osoby chcące zakupić grę w PS Store będą zmuszone wybrać najnowszą edycję gry, która jest już dostępna w przedsprzedaży, a swoją premier będzie mieć jeszcze w sierpniu.

Standardowa edycja Ghost of Tsushima nie jest już dostępne w PS Store! Nowa edycja gry pojawi się w przyszłym miesiącu!

Na początku tego miesiąca została zapowiedziana nowa ulepszona wersja gry Ghost of Tushima. Nowe wydanie będzie można zakupić w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. Premiera Ghost of Tsushima Director's Cut odbędzie się 20 sierpnia, a już teraz można składać zamówienia w przedsprzedaży. Osoby, które planowały zakup podstawowej wersji Ghost of Tsushima z PS Store już tego nie zrobią. Standardowa edycja gry została nagle usunięta z oficjalnej dystrybucji cyfrowej na PlayStation.

Gracze chętni na wersję cyfrową gry będą zmuszeni zakupić nową edycję, ale przyjdzie im poczekać ponad miesiąc do jej premiery. Ghost of Tsushima Director's Cut na PS Store w wersji na PlayStation 4 kosztuje 299 zł. Ta sama edycja w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 5 kosztuje już 339 zł. Osoby, które zdążyły już się zaopatrzyć w zwykłą wersję gry, chcąc skorzystać z ulepszenia będą mogły zakupić je w cenie 84 zł.

Aktualności

Zobacz wszystkie