Najnowsza odsłona serii Grid została zapowiedziana! Zobaczcie pierwszy zwiastun Grid Legends!

adrianG

Najnowsza odsłona serii Grid została zapowiedziana! Fani wyścigów samochodowych powinni być zachwyceni! Twórcy nie eksperymentowali i nowa odsłona ponownie będzie rozgrywać się na obszarach zamkniętych. Przygotowano 130 różnych tras, a gracze będą mogli ścigać się po torze lub zabezpieczonych ulicach miast.

Najnowsza odsłona serii Grid została zapowiedziana! Na graczy będzie czekać sporo nowości!

Na zorganizowanej przez Electronic Arts prezentacji pokazano nowości ze świata gier, które pojawią się za jakiś czas. Zapowiedziano grę wyścigową i wbrew pozorom nie będzie to nowa odsłona serii Need for Speed. Jak dobrze wiadomo Electronic Arts przejęło jakiś czas temu firmę Codemasters, więc zapowiedzianą wyścigówką okazał się Grid Legends. 

Na EA Play Live pokazano pierwszy oficjalny zwiastun promujący najnowszą odsłonę serii Grid. Jak można zauważyć seria nadal skupi się wokół wyścigów torowych oraz miejskich tras zamkniętych. Dostępne będzie aż 130 różnych tras. Pojawią się również nowe lokacje, takie jak: Londyn i Strada Alpina. W grze nie zabraknie też słynnych torów Indianapolis i Brands Hatch. Grid Legends ma oferować ciekawy tryb fabularny, w którym wstawione będą scenki filmowe z aktorami. W grze oprócz klasycznych wyścigów dostępne będą również zawody driftowe.

Grid Legends trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dopiero w 2022 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie