Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację przed premierą nowego DLC! Co takiego wprowadzi do gry?

adrianG

Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację przed premierą nowego DLC! Jak dobrze wiadomo już niedługo do gry trafi dodatek Oblężenie Paryża. Twórcy gry postanowili jednak przed premierą DLC wydać większą aktualizację, która oprócz poprawek wprowadza też nowości. Gracze dostaną dostęp do kilku nowych opcji skalowania poziomów rywali oraz znacznie więcej. 

Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację przed premierą nowego DLC! Twórcy przygotowali nowe opcje i zdolności!

Nowy dodatek do Assassin's Creed Valhalla już niedługo trafi do gry. Twórcy postanowili jednak wydać aktualizację jeszcze przed publikacją nowego DLC. Już dzisiaj (27 lipca) gracze będą mogli pobrać aktualizację 1.3.0, jednak w niektórych przypadkach może być konieczne zwolnienie miejsca na dysku. W zależności od platformy nowa aktualizacja zajmie od około 7 GB do nawet 32 GB.

Aktualizacja 1.3.0 wprowadzi do gry różne poprawki i nie tylko. Twórcy zadbali o zmiany w drzewku umiejętności, a gracze będą mogli skorzystać z kilku nowych zdolności. Do gry zostaną dodane nowe opcje skalowania poziomów. Najbardziej wymagająca z opcji sprawi, że wrogowie będą bardziej wymagający, ponieważ ich moc będzie nawet 50 poziomów większa od tej dostępnej dla gracza.

Warto wspomnieć, że DLC Oblężenie Paryża trafi do gry 12 sierpnia, a już 29 lipca gracze będą mogli wziąć udział w Festiwalu Sigrblot, który zapewni wiele nowych zadań i nagród.

Aktualności

Zobacz wszystkie