Wiedźmin: Pogromca Potworów cieszy się dużym zainteresowaniem! Grę pobrano ponad milion razy!

adrianG

Wiedźmin: Pogromca Potworów cieszy się dużym zainteresowaniem! Coraz więcej osób interesuje się mobilną grą z uniwersum Wiedźmina. Do tej pory grę pobrano ponad milion razy ze sklepu Google Play. Jest to świetny wynik, zwłaszcza że gra jest oficjalnie dostępna od około tygodnia. Gracze są zachwyceni grą i co jakiś czas pojawiają się nowe pozytywne opinie.

Wiedźmin: Pogromca Potworów cieszy się dużym zainteresowaniem! W samym Google Play grę pobrano ponad milion razy!

Nowa produkcja z uniwersum Wiedźmina przyjęła się wśród graczy. Wiedźmin: Pogromca Potworów jest grą mobilną, która swoją oficjalną premierę miała około tygodnia temu. Od tego czasu grę pobrano ponad milion razy z samego Google Play. Twórcy gry sami opublikowali informacje o osiągniętym wyniku i dziękują graczom za tak liczne zainteresowanie grą.

Dobrze znane przez graczy uniwersum i darmowy dostęp do tytułu sprawiły, że sporo osób postanowiło przetestować mobilnego Wiedźmina. To po prostu musiało się udać, jednak przed twórcami gry stoi teraz kolejne zadanie, a mianowicie utrzymanie graczy przy tytule.

Warto dodać, że gra zbiera w większości pozytywne oceny. Chociaż na premierę pojawił się pewien problem i wymuszono przerwę techniczną, to jak na razie nie zaobserwowano większych błędów. Gracze są zachwyceni produkcją i chętnie dzielą się kolejnymi spostrzeżeniami na temat gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie