Fanowska gra w uniwersum Star Wars na nowym zwiastunie! Udostępniono demo gry!

adrianG

Fanowska gra w uniwersum Star Wars na nowym zwiastunie! Star Wars Redemption to ciekawy projekt, który został stworzony od podstaw przez fanów tego uniwersum. Produkcja ma spory potencjał, a już teraz gracze mogą sami ją przetestować. Dostępna jest wersja demo gry do pobrania.

Fanowska gra w uniwersum Star Wars na nowym zwiastunie! Demo gry jest już dostępne do pobrania!

Star Wars to ogromne uniwersum na bazie którego można stworzyć masę różnych projektów. Przez lata powstało wiele seriali, filmów i gier związanych z tym uniwersum. Spora część gier z uniwersum Star Wars była udana, ale powstały też takie, które nie zostały dobrze odebrane przez graczy.

Powstaje fanowski projekt o nazwie Star Wars Redemption, w którym gracze wcielą się w wojowniczkę Jedi. Gra może spodobać się wielu fanom tego uniwersum. Akcja gry rozgrywa się za czasów Wojen Klonów. Do dyspozycji graczy oddano kilka ciekawie zaprojektowanych poziomów, a każdy z nich oddaje inny klimat danego otoczenia.

Wraz z nowym zwiastunem gry pojawiła się wersja demo, którą każdy może pobrać za darmo. Nie ma w niej żadnych misji ani wyzwań, ale za to gracze dostają pełną dowolność, więc mogą przetestować grę po swojemu. Warto dodać, że Star Wars Redemption testowane było na GeForce GTX 1070. Więc jeśli nie posiadacie takiej karty graficznej lub lepszej, to twórcy nie zalecają uruchamiania gry, chyba że podejmiecie ryzyko na własną odpowiedzialność.

Aktualności

Zobacz wszystkie