Sam & Max: Save the World Remastered dostępne na konsolach Xbox! Gracze mogą już zakupić grę!

adrianG

Sam & Max: Save the World Remastered dostępne na konsolach Xbox! Remaster gry trafił do kolejnych odbiorców, więc kolejni gracze mogą przeżyć przygodę pełną świetnego humoru. Gra dostępna jest na najnowszą generację konsol Xbox oraz na konsole Xbox One.

Sam & Max: Save the World Remastered dostępne na konsolach Xbox! Kolejna wersja gry jest już dostępna w sprzedaży!

Sam & Max: Save the World w końcu doczekało się wersji na konsole od Microsoftu. Remaster gry pojawił się już w grudniu zeszłego roku, ale trafił wtedy wyłącznie na PC i konsole Nintendo Switch. Od teraz również posiadacze konsol Xbox One i Xbox Series X|S będą mogli zagrać w ten tytuł. Opublikowano nowy zwiastun gry promujący wersję na konsole Xbox i od razu dodano grę do Microsoft Store. 

Sam & Max: Save the World Remastered dostępne jest w Microsoft Store za 92,49 zł. Kupując grę raz można korzystać z niej zarówno na konsoli Xbox One, jak i również na konsoli Xbox Series X|S.

Oryginalne wydanie gry Sam & Max: Save the World ukazało się w 2007 roku. Jak można się domyślić remaster zapewnia znacznie lepszą jakość gry niż oryginał, a rozgrywka nadal dostarcza masę świetnego humoru. Remaster gry oferuje ulepszoną grafikę, jednak to nie wszystko. Dodano również kilka nowych utworów muzycznych.

Aktualności

Zobacz wszystkie