Kolejne nowości pojawiły się w Sea of Thieves! Specjalne wydarzenie jest już dostępne!

adrianG

Kolejne nowości pojawiły się w Sea of Thieves! W ostatnim czasie gra stała się bardziej popularna, a wszystko za sprawą wydanego dodatku A Pirate's Life. Wygląda na to, że twórcy gry robią wszystko, aby nie zabrakło nowej zawartości w grze i chcą ją cały czas rozwijać. Zapowiedziano ciekawe wydarzenie, w którym gracze będą mogli zdobyć ulepszenia wizualne dla swojego statku, jednak jest ono ograniczone czasowo.

Kolejne nowości pojawiły się w Sea od Thieves! Gracze mogą zdobyć specjalny zestaw ulepszeń wizualnych dla swojego statku!

Sea of Thieves: A Pirate's Life odniosło wielki sukces. Duża zawartość z Piratami z Karaibów zachęciła do gry wielu graczy. Twórcy Sea of Thieves nie zwalniają tempa i zapowiedzieli już kolejne nowości do gry, które są owocem nowej współpracy. Nie będzie to jednak tak duża zawartość jak A Pirate's Life, ale gracze powinni być zadowoleni. Podczas pokazu Microsoftu na Gamescom 2021 zaprezentowano krótki zwiastun przygotowanych nowości, które zostały omówione przez producenta wykonawczego gry.

Już od wczoraj (tzn. 24 sierpnia) w grze dostępne jest nowe wydarzenie związane z serią gier Borderlands. Biorąc udział w wydarzeniu gracze mają szansę odblokować specjalny zestaw ulepszeń wizualnych dla statku inspirowany Borderlands. Ulepszenia nie tylko zmienią malowanie, ale również zmienią kształt i wygląd niektórych elementów statku. Wydarzenie potrwa do 7 września, więc gracze mają jeszcze 2 tygodnie, aby wziąć w nim udział. 

Aktualności

Zobacz wszystkie