Ostatnia szansa na zakup Forzy Motorsport 7! Gra zniknie z cyfrowej dystrybucji!

adrianG

Ostatnia szansa na zakup Forzy Motorsport 7! Gra zostanie wycofana z dystrybucji cyfrowej i nie będzie można już jej nigdy więcej kupić. Forza Motorsport 7 zniknie również z usługi Xbox Game Pass. Dostęp do gry będą miały jedynie osoby posiadające tytuł w swojej bibliotece oraz te, które jeszcze dzisiaj zdecydują się na zakup.

Ostatnia szansa na zakup Forzy Motorsport 7! Gracze muszą się pospieszyć!

Tak jak już wcześniej zapowiedziano Forza Motorsport 7 zniknie z dystrybucji cyfrowej oraz z usługi Xbox Game Pass. Nastąpi to już jutro (15 września 2021r.), więc gracze mają jeszcze czas na zakup gry. Każdy kto posiada Forzę Motorsport 7 lub dokona zakupu gry przed dniem jutrzejszym, będzie miał przypisaną grę do swojego konta na zawsze. To samo tyczy się wszystkich dodatków, które zostały wydane do gry.

Oficjalna informacja o wycofaniu gry z dystrybucji cyfrowej pojawiła się pod koniec lipca, więc gracze mieli sporo czasu na zakup gry. Jeśli ktoś tego nie zrobił, to nic straconego, aktualnie w Microsoft Store każda z trzech edycji gry objęta jest zniżką o 75%. Forza Motorsport 7 Edycja Standard kosztuje teraz 44,75 zł, Edycja Deluxe 64,75 zł, a Edycja Ultimate 87,25 zł. Trzeba przyznać, że ceny nie są wysokie i mogą zachęcić jeszcze wiele osób do zakupu gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie