FIFA 22 od premiery zapewni podgląd paczek FUT! Opcja spodoba się wielu graczom!

adrianG

FIFA 22 od premiery zapewni podgląd paczek FUT! Jest to świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy grają w trybie FIFA Ultimate Team. Opcja podglądu ułatwi graczom podjęcie decyzji przy zakupie paczek z kartami FUT.

FIFA 22 od premiery zapewni podgląd paczek FUT! Gracze powinni być zadowoleni z tej opcji!

Już na początku października odbędzie się premiera najnowszej odsłony serii FIFA. W grze nie zabraknie uwielbianego przez graczy trybu FIFA Ultimate Team. W związku z tym trybem twórcy przygotowali nową opcję, którą część graczy może już kojarzyć. Mowa o opcji podglądu kart, które będzie można wylosować w paczkach. Opcja ta pierwszy raz w serii FIFA pojawiła się w poprzedniej części gry, ale spory czas po premierze. W FIFA 22 opcja podglądu kart będzie dostępna już od dnia premiery. 

Gracze będą mogli przejść cały proces otwierania paczki oraz zobaczyć jakie karty zostaną wylosowane. Pod koniec całego procesu gracze będą mogli kupić daną paczkę lub zrezygnować z jej zakupu. Opcja podglądu zawartości paczki przyjęła się wśród graczy, dzięki czemu zwiększyła się również sprzedaż samych paczek.

Przypomnijmy, że FIFA 22 zadebiutuje 1 października i będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i w usłudze Google Stadia.

Aktualności

Zobacz wszystkie