Valheim hitem na Steam! Liczby robią wrażenie

adrianG

Valheim hitem na Steam! Liczby nie kłamią, gra przyciąga coraz to więcej nowych graczy. Ostatniej doby odnotowano 367 tyś. graczy aktywnych w tym samym momencie, a to niespełna 2 tygodnie po premierze. Produkcja cały czas zyskuje na popularności i nie zwalnia tempa, co sugeruje, że będzie tylko lepiej.

Valheim hitem na Steam! Gra zaliczyła świetny debiut

Wydane 2 lutego 2021 roku Velheim, obecnie znajduje się na 3 miejscu w rankingu najpopularniejszych gier Steam. Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive, to dwie gry, które stoją Velheim na drodze do pierwszego miejsca. Biorąc pod uwagę, jak szybko produkcja zyskuje na popularności, niedługo możemy ujrzeć ją na pierwszej pozycji zestawienia. Zeszłej doby odnotowano 367 tyś. graczy grających w tytuł w tym samym czasie. Jest to niesamowity wynik osiągnięty w tak krótkim czasie.

Produkcja niewielkiego studia jakim jest Iron Gate Studio, odnosi duży sukces i nie zwalnia tempa. W zeszłym tygodniu znalazła się na pierwszym miejscu listy top 10 najchętniej kupowanych gier na platformie Steam. Choć tytuł znajduje się we wczesnym dostępie, oceny dodawane przez graczy są w 95% pozytywne. Z recenzji wynika, że gra działa płynnie, nie zawiera wielu bugów, a co najważniejsze, póki co nie występują żadne crashe. Czas pokaże czy tytuł odniesie długoterminowy sukces. 

Aktualności

Zobacz wszystkie