Prezentacja ponad 40 gier z końcem tego miesiąca! Powrót Future Games Show!

adrianG

Prezentacja ponad 40 gier z końcem tego miesiąca! Future Games Show powraca! Wiosenna edycja wydarzenia ponownie skupi się na zapowiedziach nowych gier. Ponad 30 wydawców znanych w świecie gier przedstawi swoje nadchodzące produkcje, a będą to m.in. Team17, Warner Bros. Games i EA. Spring Showcase odbędzie się 25 marca i będzie pierwszym z trzech zapowiedzianych na ten rok wydarzeń od Future Games Show .

Prezentacja ponad 40 gier z końcem tego miesiąca! Powraca Future Games Show!

Przez panującą sytuacje na świecie i związane z nią obostrzenia wiele wydarzeń nie odbyło się i póki co nie odbędzie. Trzeba więc szukać jakichś innych alternatyw. Jedną z nich jest kolejna edycja, dobrze przyjętego w zeszłym roku Future Games Show, która odbędzie się już 25 marca. Wydarzenie Future Games Show Spring Showcase będzie wiosenną edycją prezentacji nowości ze świata gier, której transmisję na żywo obejrzymy online.

Organizatorzy wydarzenia, czyli ludzie z GamesRadar+, zapowiedzieli aż 30 wydawców, którzy mają przedstawić swoje nadchodzące dzieła. Zobaczymy najnowsze tytuły wielu znanych firm, takich jak: Team17, Warner Bros. Games i EA. Wszyscy wydawcy łącznie mają zaprezentować ponad 40 nowych produkcji. 

Będzie to druga już edycja Future Games Show, ale pierwsza z trzech zaplanowanych na rok 2021. Następne mają odbyć się w okresie letnim.

Aktualności

Zobacz wszystkie