Zaprezentowano zwiastun Dungeons and Dragons Dark Alliance! Data premiery ujawniona!

adrianG

Zaprezentowano zwiastun Dungeons and Dragons Dark Alliance! To jednak nie jedyna nowość! Pojawiła się oficjalna data premiery gry, która wskazuje na 22 czerwca 2021 roku. Produkcja trafi na PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4. Preorder gry jest już dostępny, jednak na razie tylko na platformie Steam.

Zaprezentowano zwiastun Dungeons and Dragons Dark Alliance! Ujawniono też datę premiery!

Dungeons and Dragons Dark Alliance to gra akcji z gatunku RPG, która została zapowiedziana już jakiś czas temu. Jednak dopiero teraz poznaliśmy datę premiery tej produkcji. Wszystko dzięki opublikowanemu nowemu zwiastunowi gry. Posiadacze PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4 będą mogli zagrać w Dungeons and Dragons Dark Alliance jeszcze w okresie letnim. Ponieważ tytuł trafi do graczy już 22 czerwca tego roku.

Ruszył właśnie preorder gry, jednak póki co dostępny jest tylko na platformie Steam, ale niedługo będzie można złożyć zamówienia na wersję dla konsol Microsoftu i Sony. Dostępne są 2 warianty do zakupu. Pierwszy wariant to Standard Edition, który zawiera podstawową wersję gry oraz pakiet broni Beholder. Drugi wariant to Digital Deluxe Edition, a w jego skład wchodzi: podstawowa wersja gry, pakiet broni Beholder, pakiet broni Lich oraz rozszerzenie Echoes of the Blood. 

Aktualności

Zobacz wszystkie