Francuski Netflix wywołał burzę medialną - wkrótce GTA 6?

bartekZ

Francuski Netflix wywołał burzę medialną. Chodzi o wpis na Twitterze, który sugeruje, że premiera wyczekiwanego przez wielu GTA 6 ma nastąpić już wkrótce. Ile jednak w tym prawdy? Czy francuski oddział Netflixa dotarł do jakichś wiadomości w sprawie premiery nowego dzieła Rockstara? A może za wszystkim kryje się ewentualna współpraca dwóch marek? W Internecie aż roi się od domysłów. Sceptycy mają jednak zupełnie inną teorię...

Francuski Netflix wywołał burzę medialną - "GTA 6 już wkrótce"

Plotek o GTA 6 ciąg dalszy! Jeszcze wczoraj pisaliśmy o najnowszych zakulisowych doniesieniach znanego insidera Toma Hendersona. Informował on o tym, że akcja nowego GTA osadzona będzie w czasach współczesnych, a nie w latach 80. jak mogło wydawać się wcześniej. Więcej o tym można przeczytać KLIKAJĄC W TEN LINK.

Tymczasem fani serii znów mają o czym dyskutować. Wszystko za sprawą francuskiego oddziału Netflixa, który na swoim Twitterze napisał enigmatyczną wiadomość. Dotyczy ona - a jakże by inaczej - GTA 6. Francuski Netflix sugeruje w niej, że wyczekiwana gra ujrzy światło dzienne już wkrótce.

Pojawiają się jednak pytania - na ile można w to wierzyć i skąd Netflix posiadałby takie rewelacje? Niektórzy podejrzewają, że Rockstar i Netflix zawiązały współpracę i wspólnie będą promować grę. Może wiązać się to nawet z produkcją filmu lub serialu z motywem GTA. Czy to jednak w ogóle możliwe? Sceptycy uważają, że admini mediów społecznościowych Netflixa zwyczajnie żartowali. Przy okazji zapewnili sobie dość ożywiony ruch w social mediach. Za prawdziwością tej tezy przemawia fakt, że admini Netflixa często zaskakują podobnymi zagraniami.

"Zasadniczo, GTA 6 już wkrótce"

Aktualności

Zobacz wszystkie