F1 2021 ujawnione! W sieci pojawił się trailer [WIDEO]

bartekZ

F1 2021 ujawnione! W sieci pojawił się już nawet trailer najnowszej produkcji opowiadającej o najszybszych wyścigach na świecie. Wszystko zaprezentowało EA, jednak grę tak właściwie rozwija Codemasters. Już dziś znamy kilka szczegółów związanych z najnowszym F1. Poniżej można zobaczyć także rzeczony trailer.

F1 2021 ujawnione! W sieci pojawił się trailer - zobacz WIDEO!

Jak dobrze wiadomo, Electronic Arts kupiło Codemasters. Pierwsze dziecko tego połączenia właśnie zaprezentowano szerszej publice. To nic innego, jak gratka dla fanów Formuły 1. Mowa rzecz jasna o F1 2021, a produkcję już teraz nazywa się "grą wyścigową następnej generacji".

Pierwsza ważna sprawa to data premiery - tę zaplanowano już na 16 lipca. Wychodzi więc na to, że fani F1 tegoroczne wakacje spędzą podczas ścigania się w najnowszej grze o tej tematyce. Co natomiast nowego czeka nas w samej rozgrywce? F1 2021 oferuje bogaty, zupełnie nowy tryb fabularny. Pojawia się tam także tryb kariery poszerzony o możliwość rywalizacji dwóch graczy. Znajdą się tam także 3 nowe tory - Imola, Jeddah i Portimão.

Tryb fabularny ma być daniem głównym F1 2021. Według deweloperów ma on zabierać graczy w "epicką podróż, awansując z szeregów Formuły 2 do świata Formuły 1". O znakomitym trybie fabularnym zatytułowanym "Braking Point" wypowiedział się Lee Mather z Codemasters:

"Braking Point to ekscytująca innowacja, nad którą pracowano latami. Jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć doświadczenia płynące z gry i umożliwić graczom przeżywanie wzlotów i upadków życia w Formule 1 zarówno na torze, jak i poza nim. Braking Point przekształca grę i stawia graczy w centrum największego widowiska wyścigowego na naszej planecie."

Aktualności

Zobacz wszystkie