Mobilna wyścigówka od Gameloftu z kolejnym portem konsolowym! Asphalt 9: Legends trafi na konsole Microsoftu!

adrianG

Mobilna wyścigówka od Gameloftu z kolejnym portem konsolowym! Asphalt 9: Legends trafi na Xbox Series X|S i Xbox One. Gra zaoferuje rozgrywkę multiplatformową pomiędzy PC i konsolami Xbox. Graczy ucieszy wiadomość, że ich zapisy będzie można przesyłać między PC, a konsolami Microsoftu.

Mobilna wyścigówka od Gameloftu z kolejnym portem konsolowym! Obie generacje konsoli Xbox otrzymają Asphalt 9: Legends!

Asphalt 9: Legends to najnowsza odsłona ciepło przyjętej przez graczy serii wyścigów mobilnych. Gra pojawiła się 3 lata temu na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows 10. Chociaż produkcja jest darmowa, to występuje w niej system mikropłatności. Jednak nie przeszkadza to graczom korzystającym tylko z darmowej zawartości. Twórcy gry poinformowali, że od początku istnienia marki łączna ilość pobrań wszystkich gier z serii przekroczyła 1 mld.

Gameloft po czasie wydał także wersję Asphalt 9: Legends na konsolę Nintendo Switch. Teraz zostało zapowiedziane nowe wydanie gry z przeznaczeniem na konsole od Microsoftu. Mowa oczywiście o konsolach Xbox Series X|S i Xbox One. Nie podano jeszcze daty wydania nowych wersji, ale za to pojawiła się informacja o ich ciekawej funkcji.

Asphalt 9: Legends na Xbox Series X|S i Xbox One zaoferuje rozgrywkę multiplatformową z użytkownikami Windows 10. Dodatkowo, zapisy gry będzie można wymieniać swobodnie między PC, a konsolami Xbox.

Aktualności

Zobacz wszystkie