Znamy datę premiery Chernobylite! Zwiastun robi wrażenie

bartekZ

Znamy datę premiery Cherobylite na konsole oraz PC! W sieci pojawił się także zwiastun polskiej gry, który robi naprawdę niezłe wrażenie. The Farm 51 zrobiło kawał dobrej roboty, mimo tego, że premiera i tak się opóźniła. Co jeszcze wiadomo o interesującej produkcji? Po więcej szczegółów zapraszamy poniżej.

Znamy datę premiery Chernobylite! Zwiastun robi naprawdę dobre wrażanie

Jak pewnie wie wielu z Was, Chernobylite jest aktualnie dostępne we wczesnym dostępie. Nie oznacza to jednak, że gra nie jest nadal rozwijana. Wręcz przeciwnie. Prace jednak dobiegają końca i twórcy wreszcie ogłosili, kiedy zadebiutuje finalna wersja tytułu. Premierę zaplanowano na lipiec tego roku. Warto dodać, że studio odpowiedzialne za produkcję, jeszcze na początku roku informowało o przeciągnięciu się prac. Teraz jednak widać światełko w tunelu.

Chernobylite ukaże się jednocześnie na PC oraz PS4 i Xbox One. Gra będzie bardziej rozbudowana niżeli początkowo zapowiadano. A to dlatego, że zawartość, która miała ukazać się jako DLC - od razu włączona będzie do finalnej wersji tytułu. Dzięki temu w grze znajdziemy więcej lokacji oraz dodatkowe misje. Z pewnością wpłyną one na zwiększenie czasu, który gracze spędzą przed komputerami i konsolami.

W sieci pojawiło się także wideo, prezentujące Chernobylite w całej okazałości. Trzeba przyznać, że wszystko sprawia naprawdę niezłe wrażenie. Można zobaczyć to poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie