Forza Horizon 4 otrzyma ostatnią dużą aktualizację! Kolejne updaty nie wprowadzą nowej zawartości!

adrianG

Forza Horizon 4 otrzyma ostatnią dużą aktualizację! Twórcy gry chcą teraz poświęcić więcej uwagi Forzie Horizon 5 i tym samym nie będą tworzyli już nowej zawartości do Forzy Horizon 4. Gracze nie muszą się jednak obawiać, ponieważ gra nadal będzie wspierana.

Forza Horizon 4 otrzyma ostatnią dużą aktualizację! Gra nie dostanie już więcej dodatkowego kontentu!

Forza Horizon 4 już od dłuższego czasu zapewnia graczom cotygodniowe nowe wyzwania i mistrzostwa. Za wykonanie zadań na graczy czekają nagrody w postaci samochodów i superlosowań. Wyzwania są aktywne tylko przez określony czas, więc jeśli ktoś chce je wykonać to musi się pospieszyć. Często do zdobycia są bardzo rzadkie samochody, więc warto jest wykonywać te zadania.

Jak dobrze wiadomo, jeszcze w tym roku ukaże się Forza Horizon 5. Twórcy serii poinformowali, że teraz skupiają większą uwagę na nadchodzącej odsłonie. Dlatego postanowili, że nie będą już tworzyli nowej zawartości do Forzy Horizon 4. Następna aktualizacja, która się pojawi, będzie ostatnią z tych dużych i więcej nowych pojazdów już do gry nie trafi. Oczywiście gra nadal będzie wspierana, a playlista festiwalowa co tydzień będzie oferować różne zawody z nagrodami, ale takimi, które już wcześniej były dostępne. 

Wielu graczy z pewnością będzie zasmuconych tą wiadomością, ale trzeba jednak pamiętać, że gra nadal oferuje sporo różnych aktywności, więc nikt nie powinien się w niej nudzić.

Aktualności

Zobacz wszystkie