Zapowiedziano GTA Online Los Santos Tuners! Nowy updated pojawi się w tym tygodniu!

adrianG

Zapowiedziano GTA Online Los Santos Tuners! Nowa aktualizacja już od wtorku dostępna będzie w GTA Online. Tym razem przygotowano dla graczy sporo zawartości związanej z motoryzacją. Pojawią się zupełnie nowe wyścigi i samochody. Gracze dostaną możliwość stworzenia własnego klubu samochodowego LS lub dołączenie do klubu któregoś z graczy.

Zapowiedziano GTA Online Los Santos Tuners! Fani tunigu i szybkich samochodów będą zachwyceni!

Nowa zawartość zmierza do GTA Online. Zapowiedziano nowy dodatek, który spodoba się fanom Szybkich i Wściekłych. GTA Online Los Santos Tuners doda do gry nowe wyścigi, aktywności oraz samochody. Gracze zmierzą się ze sobą w nowych zawodach na torze, ale również na ulicach. Torowe zawody będą podzielone na wyścigi klasyczne i próby czasowe.

Oprócz tego pojawią się serie wyścigów ulicznych i serie pościgów. Seria wyścigów ulicznych polegać będzie na ściganiu się z innymi graczami ulicami miasta. Seria pościgów też będzie polegać na wyścigach z graczami po ulicach, ale dodatkowo pojawi się policja. Seria pościgów zapewni większą swobodę w wyborze trasy do kolejnego punktu kontrolnego.

Wraz z aktualizacją pojawi się aż 10 nowych modeli samochodów, a z czasem udostępnione zostanie jeszcze 7 kolejnych. Gracze będą mogli podziwiać swoje indywidualnie zmodyfikowane pojazdy w klubie samochodowym LS. Klub ten jest zlokalizowany na obrzeżach miasta w magazynie. Wewnątrz magazynu obowiązuje całkowity zakaz używania broni, więc nikt nie uszkodzi żadnego z pojazdów.

GTA Online Los Santos Tuners dostępne będzie do pobrania już od 20 lipca.

Aktualności

Zobacz wszystkie