GTA V z niesamowitym wynikiem sprzedażowym! Oficjalny raport!

adrianG

GTA V z niesamowitym wynikiem sprzedażowym! Opublikowany przez firmę Take-Two raport finansowy ujawnia wyniki sprzedażowe osiągnięte przez Grand Theft Auto V i nie tylko. W raporcie znalazły się również informacje na temat całej serii Grand Theft Auto oraz gier z serii Red Dead Redemption.

GTA V z niesamowitym wynikiem sprzedażowym! Te liczby robią wrażenie!

Take-Two opublikowało najnowszy raport finansowy. Można się z niego wiele dowiedzieć o wynikach sprzedażowych osiągniętych przez GTA V oraz całą serię Grand Theft Auto. Od momentu debiutu GTA V grę sprzedano w 150 mln egzemplarzy. Liczba ta robi ogromne wrażenie, a na dodatek cały czas rośnie. Jeszcze 3 miesiące temu liczba sprzedanych egzemplarzy GTA V wynosiła 145 mln. Więc w ciągu 3 miesięcy kupiono aż 5 mln egzemplarzy gry. W listopadzie tego roku pojawi się specjalna wersja gry na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a to oznacza kolejny duży wzrost sprzedażowy. 

Warto dodać, że cała seria Grand Theft Auto sprzedała się w 350 mln egzemplarzy. Podano również wyniki sprzedażowe osiągnięte przez serię Red Dead Redemption. Cała seria została sprzedana w 60 mln egzemplarzy z czego 38 mln egzemplarzy dotyczy Red Dead Redemption 2. Seria ta jest mniejsza od serii GTA i liczy tylko 2 tytuły, ale i tak jest to świetny wynik.

Aktualności

Zobacz wszystkie