Marvel's Guardians of the Galaxy z nowymi szczegółami! Twórcy omawiają projekty postaci!

adrianG

Marvel's Guardians of the Galaxy z nowymi szczegółami! Twórcy gry opowiedzieli czym się kierowali podczas tworzenia postaci do gry. Każda postać ma swoje charakterystyczne cechy oraz umiejętności. Oczywiście każdy z bohaterów wyróżnia się swoim wyglądem.

Marvel's Guardians of the Galaxy z nowymi szczegółami! Postaci zostały dokładniej zaprezentowane!

Marvel's Guardians of the Galaxy na kolejnym materiale. Tym razem twórcy gry postanowili przybliżyć graczom projekty postaci. Cała piątka bohaterów została zaprezentowana szczegółowiej, a twórcy opowiedzieli czym się kierowali podczas procesu projektowania. W grze nie można było użyć wizerunku aktorów, którzy wcielili się w filmowych Strażników Galaktyki, więc konieczne było stworzenie zupełnie nowego wyglądu postaci. Star-Lord, Drax i Gamora otrzymają indywidualnie zaprojektowane twarze według wizji twórców. Łatwiej było w przypadku projektów Rocketa i Groota, obie postaci nie mają ludzkiej twarzy, więc nie było obaw, że będą wyglądały podobnie do aktorów z filmu.

Star-Lord stylizowany jest na kosmicznego pirata, a jego wygląd w dużej części nawiązuje do tego z lat 80. Drax posiada tatuaże w kształcie okręgu, a każdy z nich oznacza wygrany pojedynek. Gamora została zaprojektowana na silną postać. Rocket będzie posiadał plecak, który można zmienić w broń palną. Groot będzie dużym mechem podatnym na ulepszanie przez Rocketa.

Marvel's Guardians of the Galaxy pojawi się już 26 października. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Aktualności

Zobacz wszystkie