Nowy hotfix do Cyberpunk 2077! Co naprawia?

adrianG

Nowy hotfix do Cyberpunk 2077! Najnowsza poprawka jest już dostępna do pobrania, ale tym razem wyłącznie na komputery. To dlatego, że nowy hotfix ma zapobiec awarii występującej tylko na starszych procesorach, które nie obsługują AVX. Posiadacze starszych zestawów komputerowych powinni ucieszyć się z tej informacji.

Nowy hotfix do Cyberpunk 2077! Ważna poprawka dla starszych procesorów!

Cyberpunk 2077 nadal posiada różne błędy, ale co jakiś czas pojawiają się nowe aktualizacje, które je eliminują. Twórcy gry cały czas zapewniają wsparcie dla tytułu dzięki czemu gracze otrzymują nie tylko duże aktualizacje, ale również hotfixy. Właśnie pojawił się kolejny hotfix do Cyberpunk 2077. Tym razem poprawka przeznaczona jest tylko dla PC, a najbardziej skorzystają z niej osoby posiadające starsze modele procesorów.

Nowy hotfix zapobiega awariom, które występowały na procesorach nie obsługujących AVX. Problem udało się rozwiązać poprzez usunięcie z pliku wykonywalnego gry użycia zestawu instrukcji AVX. Twórcy gry zaznaczyli, że hotfix nie zmienia wersji gry, więc Cyberpunk 2077 nadal jest oznaczony wersją 1.3.

Warto dodać, że według ostatnich informacji CD Projekt Red nadal chce rozwijać grę. Póki co twórcy skupiają się tylko na rozgrywce dla jednego gracza, a w planach jest wydanie dodatku fabularnego do gry. Możliwe, że w przyszłości gra otrzyma funkcje sieciowe, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Aktualności

Zobacz wszystkie