Nowości w SnowRunner! Zaprezentowano materiały [WIDEO]

bartekZ

Nowości w SnowRunner! W sieci pojawiły się już zupełnie nowe materiały prosto od twórców gry. W tym tygodniu ma ukazać się zupełnie odświeżony sezon atrakcji. Uwagę obserwatorów, recenzentów oraz graczy przykuwa fakt, jak dobrze rozwija się SnowRunner. Chodzi przede wszystkim o grafikę i realizm, ale też nowe pomysły deweloperów, którzy sprawiają, że gra wciąż i wciąż jest atrakcyjna. W dalszej części tekstu możecie zobaczyć udostępnione przez twórców wideo.

Nowości w SnowRunner? Zaprezentowano materiały [WIDEO]

SnowRunner nieustannie zachwyca, a twórcy gry dbają o to, aby nadal było o niej głośno i zbierała bardzo dobre opinie. Teraz w sieci pojawiły się nowe materiały związane z naprawdę zacną produkcją. Jak dobrze wiadomo, już od maja SnowRunner dostępny jest w Xbox Game Pass. W niedługim czasie do gry zostaną dodane kolejne 3 sezony. Wiadomo, jak będą nazywać się dwa z nich. Jeden to "Haul & Hustle" natomiast drugi - "Compete & Conquer".

Pierwsze nowości zadebiutują już 9 września - czyli lada moment. Znajdą się tam nowe tereny, które tym razem przeniosą graczy do zachodniej Rosji. Poza tym, w grze uświadczymy dwa nowe pojazdy. Będą do TATRY czeskiej produkcji. Na wideo dostrzec możemy, że twórcy szykują też podróż do skutych lodem rejonów USA. Dotyczyć to będzie szóstego sezonu. Natomiast sezon siódmy, to wyzwania iście sportowe. Mowa między innymi o offroadach.

Wideo można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie