Nowy update do GTA V już dostępny! Gracze Xbox One zgłaszają problemy!

adrianG

Nowy update do GTA V już dostępny! Tryb Online został poprawiony zgodnie z zapowiedziami. W wersji na PC wczytuje się on znacznie szybciej. Jednak ta sama aktualizacja zepsuła grę na konsoli Xbox One. Osoby grające na konsoli Microsoftu zauważają pierwsze problemy w rozgrywce po instalacji nowego updatu. Gra potrafi zawiesić się i wyłączyć na tej konsoli w losowym momencie. 

Nowy update do GTA V już dostępny! Jednak nie wszyscy mają powód do radości

Jak zapowiedziano, nowa aktualizacja dla trybu Online w GTA V trafiła do graczy. Głównym usprawnieniem jakie wnosi jest skrócenie czasu potrzebnego na wczytanie sesji gry na PC. Według pierwszych doniesień, tryb online ładuje się znacznie szybciej. Wreszcie po kilku latach od premiery wersji PC, gracze na tej platformie mogą szybciej dołączyć do rozgrywki.

Jednak czasami rozwiązanie jednego problemu rodzi kolejne. Tak jest i w tym przypadku. Posiadacze konsoli Xbox One skarżą się, że po pobraniu nowego updatu w grze pojawiają się problemy. GTA Online potrafi zawiesić się w dowolnym momencie i wyrzucić użytkownika do menu głównego konsoli. Utrudnia to rozgrywkę, a przede wszystkim zabiera przyjemność z zabawy.

Rockstar musi jak najszybciej poradzić sobie z problemem i wydać aktualizację naprawczą. Inaczej gracze mogą zrazić się do produkcji, w którą aktualnie nie mogą bezproblemowo pograć.

Aktualności

Zobacz wszystkie