Długo wyczekiwana aktualizacja do Minecraft wreszcie się pojawiła! Caves & Cliffs oficjalnie dostępne!

adrianG

Długo wyczekiwana aktualizacja do Minecraft wreszcie się pojawiła! Około 90 nowych bloków zostało dodanych do gry. Oprócz tego dodano kozy oraz aksolotle, a to nie wszystkie z przygotowanych nowości! Aktualizacja została jednak podzielona na dwie części i na razie dostaliśmy tylko część 1.

Długo wyczekiwana aktualizacja do Minecraft wreszcie się pojawiła! Gracze mogą rozpocząć zabawę z nową zawartością!

Aktualizacja Caves & Cliffs jest już dostępna do pobrania! Gracze Minecraft długo na to czekali. Zapowiadana od wielu miesięcy aktualizacja właśnie się pojawiła. Twórcy starali się umilić graczom oczekiwanie poprzez wypuszczanie Snapshotów zawierających niektóre elementy z aktualizacji. Było to świetne zagranie i gracze chętnie z tego korzystali. Jednak już nie trzeba bawić się w instalację Snapshotów i można pobrać najnowszą aktualizację.

Twórcy obrali jednak inną taktykę niż się początkowo spodziewano i aktualizacja zawiera tylko połowę zawartości z Caves & Cliffs. Dodano w niej około 90 nowych bloków. Jednym z ciekawszych bloków, który został dodany z pewnością jest miedź. Warto jednak mieć na uwadze, że miedź z czasem się utlenia, lecz można zapobiec temu procesowi. W aktualizacji pojawiły się kozy, które oczywiście można oswoić i hodować. W grze od teraz napotkamy również aksolotle. Druga połowa tej aktualizacji ma pojawić się jeszcze w tym roku, więc gracze mają sporo czasu na zapoznanie się z jej pierwszą częścią.

Aktualności

Zobacz wszystkie