Forza Horizon 5 pojawi się jeszcze w tym roku! Oficjalna zapowiedź gry!

adrianG

Forza Horizon 5 pojawi się jeszcze w tym roku! Na taką informację od dawna oczekiwali fani gier wyścigowych. Długo wyczekiwana najnowsza odsłona serii Forza Horizon została w końcu zapowiedziana. Tym razem gracze będą się bawić i ścigać w Meksyku. Pokazano zwiastun gry i ujawniono datę premiery.

Forza Horizon 5 pojawi się jeszcze w tym roku! Microsoft zaprezentował najnowszą odsłonę serii!

Wreszcie pojawiła się oficjalna zapowiedź Forzy Horizon 5. Od miesięcy pojawiały się różne przecieki dotyczące gry i wiele osób podejrzewało, że Microsoft postanowi zapowiedzieć najnowszą Forze Horizon na swojej tegorocznej konferencji. Podejrzenia się sprawdziłyby i dostaliśmy pierwszy zwiastun gry oraz materiał z rozgrywki. Forza Horizon 5 zabierze graczy do Meksyku. Twórcy przygotowali wiele nowych trybów online, a znany z poprzedniej części tryb Battle Royale również się w grze pojawi.

Forza Horizon 5 dostępna będzie w 3 wersjach:

  • edycja standardowa 299 zł
  • edycja Deluxe 349 zł
  • edycja Premium 439 zł

Premiera Forzy Horizon 5 odbędzie się 9 listopada 2021 roku. Gra trafi na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Wersja PC dostępna będzie w Microsoft Store oraz na platformie Steam. Gra dostępna będzie również w usłudze Xbox Cloud Gaming oraz w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. W Microsoft Store można zakupić już grę w przedsprzedaży.

Aktualności

Zobacz wszystkie