Forza Horizon 5 na nowym materiale z rozgrywki! Zaprezentowano okładkę gry i limitowany kontroler!

adrianG

Forza Horizon 5 na nowym materiale z rozgrywki! Twórcy gry zaprezentowali pierwsze fragmenty z gry, które pojawia się w finalnej wersji Forzy Horizon 5. Pokazano wreszcie oficjalną okładkę gry oraz limitowany kontroler bezprzewodowy Xbox zaprojektowany specjalnie pod Forzę Horizon 5.

Forza Horizon 5 na nowym materiale z rozgrywki! Gra robi ogromne wrażenie!

Tak jak przewidywano na Gamescom 2021 pokazano kolejne materiały z Forzy Horizon 5. Zaprezentowano zupełnie nowy zwiastun z rozgrywki, ale tym razem postanowiono pokazać pierwsze 8 minut z gry. Gracze mogą już zobaczyć co ich czeka, gdy uruchomią grę po raz pierwszy. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, również w najnowszej części pierwsze minuty gry polegają na jeździe i dotarciu do Festiwalu Horizon. W czasie jazdy przesiadamy się do innych pojazdów z różnych kategorii, a każdym z nich jedziemy przez inny teren. 

Najpierw za kierownicą Forda Bronco Badlands z 2021 r. jedziemy po ośnieżonym wulkanie Gran Caldera, a następnie przesiadamy się do Chevroleta Corvette Stingray z 2020 r. gdzie jadąc po drodze asfaltowej wjeżdżamy w burzę piaskową. Następnie przesiadamy się do Porsche 911 Desert Flyer i jedziemy przez gęstą dżunglę. Ostatnim pojazdem, którym jedziemy jest Mercedes-AMG One i po drodze asfaltowej musimy dotrzeć prosto do Festiwalu Horizon.

Oprócz pierwszych minut z rozgrywki pokazano oficjalną okładkę gry. Na okładce pojawił się Mercedes-AMG One oraz 2 sztuki Forda Bronco Badlands 2021, a w tle widać piękny Meksyk.

Pokazano również limitowany bezprzewodowy kontroler Xbox, stworzony z myślą o Forzie Horizon 5. Kontroler ten różni się od zwykłych kontrolerów Xbox zastosowanymi materiałami oraz doborem kolorów.

Aktualności

Zobacz wszystkie